Çalışma saatleri 7/24
Email yasinnakliye@gmail.com İletişim 0532 666 09 28
Çalışma saatleri 7/24
Email yasinnakliye@gmail.com İletişim 0532 666 09 28

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

            Taşınma sürecinde nakliye işlemi son derece önemli olmaktadır. Eşyaların kırılmaması ve hasar görmemesi için nakliye firmaları seçilirken çok dikkatli olunmalıdır.Şehirler arası Evden eve nakliyat sürecinde dikkat edilmesi gereken adımlar nelerdir? Bunlar; planlama, eşya listesi hazırlama, firma seçme, nakliye sigortası yaptırma, sözleşme yapma ve eşyaların paketlenme süreçlerini içermektedir. Planlı yapılan taşınma işlemleri hem taşınma stresini hem de maliyetleri düşürecektir.

Şehirlerarası nakliyat firması seçiminde neler önemlidir? Öncelikle tek belirleyici unsur fiyat olmamalıdır. Uygun fiyat uğruna plansız ve eşyaların hasar görmesi riske atılmamalıdır.

Firmaların internet adresindeki araçları incelenmeli ve araç üzerindeki logoların gerçek olup olmadıklarına dikkat edilmelidir.
Firmanın iletişim bilgilerinin doğru ve yeterli ölçüde olması gereklidir.
Firmanın bulunulan şehirde yer alan nakliyat firması olmasına özen gösterilmelidir.
Firma yetki belgeleri de son derece önemli olmaktadır. Yetki belgeleri Türkiye sicil gazetesinde araştırılmalıdır.

           Şehirlerarası nakliyat İstanbul sözleşmesi yapılması hem eşyaların güvenliği hem de istenilen şekilde nakliye işleminin yapılması için önemli olmaktadır. Evden eve nakliyat sigortası kaza sonucunda tüm eşyaların ziyanını karşılamaktadır. Nakliyat fiyatını arttıran unsurlar nelerdir? Nakliyat fiyatını arttıracak en önemli unsur taşınma işlemini üstlenen işçi sayısıdır. Beklenmeyen koşullarda işçi sayısı artmaktadır. Bu koşullar; bazı semtlerde sokakların dar olması sebebiyle nakliyat aracı girememektedir. Böyle bir durumda ise başka bir araç ile aktarma yapılmaktadır. Nakliyat kamyonu evin girişine yanaşamaması durumunda ise 30 metreden fazla oluşan mesafe için mesafe ücreti talep edilmektedir.

Asansör kullanılarak eşya taşınması için anlaşma yapılıp asansörün bozulması durumunda da fazla ücret talep edilmektedir. Evin bulunduğu kat sayısı da durumu etkilemektedir. Evin merdivenleri bazı eşyaların taşınmasını zorlaştırdığında modüler asansör kiralanarak taşınma işlemi gerçekleştirilir. Bu kiralanan asansör ücreti de artı bir maliyet olarak çıkmaktadır. Taşınma fiyatını taşınmanın gerçekleşeceği gün ve saatte etkilemektedir. Taşınma sektörünün yoğun zamanlarında yapılacak taşınma fiyatı arttıracaktır. Taşınmayı olumsuz etkileyen nedenler nelerdir? Öncelikle profesyonel olmayan ve beceriksiz nakliyeci seçimi taşınmayı çok kötü etkilemektedir. Geç kalan, umursamaz ve dikkatsiz kişiler taşınma sürecini olumsuz etkileyecektir. Trafik yoğunluğu da olumsuz etkenler arasındadır. Son olarak yapılan taşınma planın işlevsizliği de olumsuz etken olarak sayılmaktadır.

İletişim :  0532 666 09 28 — 0532 615 45 33 —  0216 419 09 51– 0850 302 40 44 —

Çalışma saatleri: Genellikle haftanın her günü ve çok geç saatler olmamak şartıyla her saat müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

  • Kaliteli ve Tecrübeli
  • Müşteri Memnuniyetini vizyon edinmiş.
  • Kurumsal
  • Evden Eve Nakliyat'a uygun araç ve ekipleri

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat sektöründe öncü ve lider bir firma olarak müşterilerimize hizmetlerini devam ettirmektedir.

Hizmetlerimiz

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Hizmeti istiyorsanız doğru yerdesiniz evet ev taşıma için bizi aramanız yeterli taşıma işini sadece günlük kazanç olsun diye yapan bir sürü firma içinden işini kurumsal ve profesyonelce yapan bir firmaya denk gelmeniz sizin içi bir şans arayın yerinizi gönül rahatlığı ile ayırtın.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Eşya Depolama

Eşya Depolama departmanımız sizlerin memnuniyeti için 40 tl. başlayan fiyatlarla şimdi daha uygun yüksek katlarda depo ve taşıma hizmeti için rezervasyon yaptırıp expertiz isteyin ister 1 hafta ister 1 sene dilediğiniz kadar kalsın rütübetten uzak hijyenik depolarımız hizmetinizde.

Sancaktepe Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Sancaktepe Şehirlerarası Nakliye firması olarak Edirne’den karsa eşyalarınızı taşımak bizim işimiz 3 iş günü içinde yükleme yol ve yeni evinize eşyaların indirilmesi koşullarını size imkanlar dahilinde sunuyoruz şehirlerarası ev taşma şirketi olarak garantili ve güvenilir taşıma hizmeti sunuyoruz.