Çalışma saatleri 7/24
Email yasinnakliye@gmail.com İletişim 0532 666 09 28
Çalışma saatleri 7/24
Email yasinnakliye@gmail.com İletişim 0532 666 09 28

 

Pendik Nakliyat'a Hoşgeldiniz.

  • Kaliteli ve Tecrübeli
  • Müşteri Memnuniyetini vizyon edinmiş.
  • Kurumsal
  • Evden Eve Nakliyat'a uygun araç ve ekipleri

Pendik Evden Eve Nakliyat sektöründe öncü ve lider bir firma olarak müşterilerimize hizmetlerini devam ettirmektedir.

YASİNOĞLU NAKLİYAT ŞEHİRİÇİ NAKLİYAT %25 İNDİRİM FİRSATLARI

Pendik Evden Eve Nakliyat

Pendik içinde ve çevresinde sizlerin iyi bir nakliye hizmeti alması için son model araçlar ev taşımaya göre tasarlanmış çelik kasalar ve iyi bir ekiple kusursuz bir hizmet vermek istiyoruz. Pendik Nakliyat firması olarak evinizi özenle taşıma konusunda sizlere yardımcı olmak için kullandığımız malzeme çok amaçlı ve tek kullanımlıktır.

Pendik Şehirlerarası Nakliyat

Pendik Nakliyat itina ile yaptığımız esas müşteri potansiyeli yüksek bir departmanımız olmakla beraber memnuniyeti en yüksek hizmet ağacımızdır. Şehirler arası ev taşıma için İstanbul’dan tutunda Türkiye’nin bütün bölgelerine evinizi biz taşıyoruz.

Pendik Nakliyat Ofis Taşıma İşlemleri

Pendik’te ofis taşıma için anlaşma yapacağınız firma çok önemlidir. Eğer düzgün bir usta ile yapılmazsa sökme ve takma işlemi ofis eşyalarınızı yenilemek zorunda kalabilirsiniz. Tam 15 senelik tecrübesi ile 2 adet mobilya ustamız bulunmakta ayrıca bu eşyalarını titizlikle sarılması ve taşınması için ful ekipmanlar ile çalışmaktayız.

Pendik’te Evden Eve Nakliyat Firmaları İle İlgili Bilgiler

Pendik Evden Eve Nakliyat Kartal bölgesinde olup aslında bir diğer tarafı Pendik bölgesine bakmaktadır. Evinizi taşıtacağınız firma çok önemli ve belgeleri tam olmalıdır. En önemlisi ulaştırma bakanlığı onaylı olmalı K belgesi tam olmalı tabi ev taşımaya uygun araçları olmalı.

Soru : Taşıma yapan arkadaşlar sürekli sizinle mi çalışmakta ?

Cevap : Bu soruyu her 10 müşteriden 7 tanesi soruyor. Şimdi ucuz firmalar genellikle kahvede iş bekleyen elemanları günlük olarak çalıştırır. Daha detaylı anlatmak gerekirse sabah şoför gider gözüne kestirdiği kişileri seçer, yanında götürür kimdir? nedir? nasıl iş yapar? onu bilmez. Halbuki profesyonel pendik nakliyat firmaları sürekli çalıştığı ve profesyonel ekiplerle çalışır ve buda ortalama bir işçinin maliyetinin 2 katı demektir. Örneğin ; işi hiç bilmeyen kahveden alınan eleman 70 liraya çalışıyorsa işini bilen profesyonel müşteriye ve eşyaya  olağanca olumlu yaklaşan bir elemanın aldığı ücret 140 liradır.  Tabi masrafları hariç olmaktadır.

Not : Evinizi taşıtmak için acele etmeyin. İyi analiz edin. İçinize sinen firmayı evinize davet edin. Yüz yüze görüşmekte yarar olduğu gibi en azından eşyaların görünmesi taşıma sırasında üzerinizdeki sorumluluğu atar. Otomatik olarak şu savunmayı yaparsınız. Gelip gördünüz eşyaları ona göre konuştuk diyebilirsiniz. Unutmayın Türkiye şartlarında işinizi sağlama alıp ona göre çalışma şartlarını oluşturun. Ustaya iş yaptırmadan önce elinizde sözleşme bulundurun. İşin yarısında ek ücret istemek bu ülkede genetik hal almaya başlıyor…

Hizmetlerimiz

Pendik Ev Taşıma

Evden Eve Hizmeti istiyorsanız doğru yerdesiniz evet ev taşıma için bizi aramanız yeterli taşıma işini sadece günlük kazanç olsun diye yapan bir sürü firma içinden işini kurumsal ve profesyonelce yapan bir firmaya denk gelmeniz sizin içi bir şans arayın yerinizi gönül rahatlığı ile ayırtın.

Pendik Eşya Depolama

Eşya Depolama departmanımız sizlerin memnuniyeti için 40 tl. başlayan fiyatlarla şimdi daha uygun yüksek katlarda depo ve taşıma hizmeti için rezervasyon yaptırıp expertiz isteyin ister 1 hafta ister 1 sene dilediğiniz kadar kalsın rütübetten uzak hijyenik depolarımız hizmetinizde.

Pendik Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Pendik Şehirlerarası Nakliye firması olarak Edirne’den karsa eşyalarınızı taşımak bizim işimiz 3 iş günü içinde yükleme yol ve yeni evinize eşyaların indirilmesi koşullarını size imkanlar dahilinde sunuyoruz şehirlerarası ev taşma şirketi olarak garantili ve güvenilir taşıma hizmeti sunuyoruz.