Çalışma saatleri 7/24
Email yasinnakliye@gmail.com İletişim 0532 666 09 28
Çalışma saatleri 7/24
Email yasinnakliye@gmail.com İletişim 0532 666 09 28

KURTKÖY’DA EVDEN EVE HİZMETİ VERİYORUZ

Bilindiği gibi ev taşıma işlemi ne kadar stresli olursa olsun iyi bir nakliye firması ile taşınma yapıldığı zaman stresten uzak sakin ve hatta eğlenceli bir hal almaya başlıyor, evinize gelen ekipler ve çalışanların uyumu ve davranış biçimi çok çok önemli olmakla beraber profesyonel olmalarına dikkat edilmelidir.

Biz Kurtköy Evden Eve Nakliyat hizmetini verirken öncelikle önem verdiğimiz husus Kurtköy’de Nakliye hizmeti alan müşterinin memnuniyeti ve samimiyeti esas alınmaktadır.

Kentsel dönüşüm bir nevi Kurtköyün sokaklarında artık yavaş yavaş gözükmeye başladı ki bunu geçen aylara baz alırsak %150 oranlarındaki artıştan anlayabiliriz’ sistem çarkında memnuniyet için bizi arayın ve Kurtköy nakliyat olarak hizmetini aldığınız taşıma işinden günün sonunda memnun ve bir o kadar rahat hissetmenizi sağlayalım.
Maddi manevi sağlıklı taşıma için istediğiniz zaman ekspertiz hizmetini almayı unutmayın

Kurtköy ve çevre ilçelere hizmetimiz Tuzla, Sancaktepe, Pendik, Maltepe, Kadıköy, Üsküdar, Kartal, Ataşehir ve diğer tüm İstanbul semtlerine hizmet veriyoruz.

KURTKÖY EVDEN EVE NAKLİYAT NASIL KURULMUŞTUR?

Kurtköy Evden Eve Nakliyat 1976 yılından beri hizmet veren şirketimiz, babadan oğula geçen süreçte eskiye nazaran yeni teknolojik imkanlarla donanımlı bir taşımacılık bilinci ile müşteri potansiyelli taşıma firması olma yolunda ilerliyoruz. Aldığımız bayrakla bir çok alanda; örneğin depolama ve banka taşımacılığında bir hayli söz ettirdik. İsmimiz güvencemiz oldu. Bu sene %95 müşteri memnuniyeti ile sektöründe başarı oranı yüksek bir taşıma potansiyeli ile karşınızdayız. Şuan filo olarak her geçen gün genişletmekte olup araçlarımız ev taşımaya göre tasarlanmıştır. İyi düşünün, iyi taşının. Kurtköy eşya depolama da yapmaktayız. Eşya depolama alanında tecrübeliyiz. Eşya depolama deyince ekla gelen en önemli şey iyi ve temiz taşımaktır.

İletişim :  0532 666 09 28 — 0532 615 45 33 —  0216 419 09 51– 0850 302 40 44 —

Çalışma saatleri: Genellikle haftanın her günü ve çok geç saatler olmamak şartıyla her saat müşterilerimizin hizmetindeyiz.


Kurtköy Nakliyat'a Hoşgeldiniz.

  • Kaliteli ve Tecrübeli
  • Müşteri Memnuniyetini vizyon edinmiş.
  • Kurumsal
  • Evden Eve Nakliyat'a uygun araç ve ekipleri

Kurtköy Evden Eve Nakliyat sektöründe öncü ve lider bir firma olarak müşterilerimize hizmetlerini devam ettirmektedir.

Hizmetlerimiz

Kurtköy Ev Taşıma

Evden Eve Hizmeti istiyorsanız doğru yerdesiniz evet ev taşıma için bizi aramanız yeterli taşıma işini sadece günlük kazanç olsun diye yapan bir sürü firma içinden işini kurumsal ve profesyonelce yapan bir firmaya denk gelmeniz sizin içi bir şans arayın yerinizi gönül rahatlığı ile ayırtın.

Kurtköy Eşya Depolama

Eşya Depolama departmanımız sizlerin memnuniyeti için 40 tl. başlayan fiyatlarla şimdi daha uygun yüksek katlarda depo ve taşıma hizmeti için rezervasyon yaptırıp expertiz isteyin ister 1 hafta ister 1 sene dilediğiniz kadar kalsın rütübetten uzak hijyenik depolarımız hizmetinizde.

Kurtköy Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Kurtköy Şehirlerarası Nakliye firması olarak Edirne’den karsa eşyalarınızı taşımak bizim işimiz 3 iş günü içinde yükleme yol ve yeni evinize eşyaların indirilmesi koşullarını size imkanlar dahilinde sunuyoruz şehirlerarası ev taşma şirketi olarak garantili ve güvenilir taşıma hizmeti sunuyoruz.