Çalışma saatleri 7/24
Email yasinnakliye@gmail.com İletişim 0532 666 09 28
Çalışma saatleri 7/24
Email yasinnakliye@gmail.com İletişim 0532 666 09 28

Evden Eve Taşınırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Eşya nasıl taşınır?

  • Kaliteli ve Tecrübeli
  • Müşteri Memnuniyetini vizyon edinmiş.
  • Kurumsal
  • Evden Eve Nakliyat'a uygun araç ve ekipleri

Evden Eve Nakliyat sektöründe öncü ve lider bir firma olarak müşterilerimize hizmetlerini devam ettirmektedir.

Evden Eve Taşınırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar


Taşınma işi her zaman zorlu ve yorucu bir iştir. Ancak uygun ve kaliteli bir firma bulursanız, nasıl taşındığınızı anlamayacaksınız bile. Firmamız sizin için zor ve yorucu olan taşınma sürecini en çabuk, güvenli ve rahat şekilde atlatmanızı sağlıyor. Sancaktepe nakliyat konusunda en iyiyi arıyorsanız, mutlaka bizimle irtibata geçmelisiniz. Sorunsuz ve rahat bir nakliye süreci için, tecrübeli ve saygılı elemanlarımız sizin hizmetinizde olacaktır.
Taşınmak zorlu bir süreç olduğu kadar, ufak detaylar sayesinde sizin için çok daha kolay olabilir. Evden eve taşınırken dikkat edilmesi gereken bazı unsurlar vardır ve bu sayede işiniz daha rahat bir şekilde sonlanacaktır. Evden eve taşınırken öncelikle yapılması gerekenleri sıralayacak olursak;

  •  Sizin için özel ve dikkat edilmesi gereken eşyalarınızı kendiniz paketlemelisiniz. Hassas, bozulabilecek ya da kırılabilecek özel malzemelerinizi taşıma elemanları gelmeden önce paketlemiş olmanız ve üzerine de hassas ve kırılabilir olduğunu yazmanız, sizin için değerli olan eşyanızın kırılmasını ya da zarar görmesini engelleyecektir.
  • Kıyafetlerinizi kendiniz paketlerseniz, yerleştirme esnasında daha rahat edebilirsiniz.
  • Mutfak eşyaları kırılma ve zarar görme riski en yüksek olan malzemelerdir, bu malzemelerin hasar görmemesi için taşınma elemanları işlerini yaparken gerekli uyarıları yapmanız iyi olacaktır.
  • Mutfağınızdaki gıdaları kendiniz paketlerseniz ya da mutfakta paketleme yapan elemanlarımıza ayrı paketlenmesini istediğiniz gıda ürünlerini tarif ederseniz taşınmak sizin için daha rahat bir hale gelecektir.
  • Taşınma gününde evde birden fazla kişi bulunması ve Sancaktepe Evden Eve Nakliyat için paketlenen malzemeleri takip etmesi, yerleşirken işinizi kolaylaştıracaktır.

Sancaktepe Nakliyat

Kısacası sizin için özel olan eşyalarınız kendiniz paketlerseniz, hem yerleşirken aradığınız malzemeleri daha kolay bulabilirsiniz hem de sizin için özel olan malzemelerinize zarar gelme ihtimali ortadan kalkmış olur.
Firmamız, sizin için değerli olan evinizi en güvenli şekilde taşımayı garanti ediyor. Kıymet vererek, özenerek ve emekle edindiğiniz evinizin eşyaları firmamızın garantisi altında. Sizi yormadan ve sıkıntıya sokmadan evinizi taşımak bizim işimiz. Ev taşımada en iyi hizmeti alabileceğiniz firmamız aynı zamanda ev eşyası depolama konusunda da sizlere hizmet vermektedir. Sizin için değerli olan, bizim için de değerlidir.


Hizmetlerimiz

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Hizmeti istiyorsanız doğru yerdesiniz evet ev taşıma için bizi aramanız yeterli taşıma işini sadece günlük kazanç olsun diye yapan bir sürü firma içinden işini kurumsal ve profesyonelce yapan bir firmaya denk gelmeniz sizin içi bir şans arayın yerinizi gönül rahatlığı ile ayırtın.

Sancaktepe Eşya Depolama

Eşya Depolama departmanımız sizlerin memnuniyeti için 40 tl. başlayan fiyatlarla şimdi daha uygun yüksek katlarda depo ve taşıma hizmeti için rezervasyon yaptırıp expertiz isteyin ister 1 hafta ister 1 sene dilediğiniz kadar kalsın rütübetten uzak hijyenik depolarımız hizmetinizde.

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat

Sancaktepe Nakliye firması olarak Edirne’den karsa eşyalarınızı taşımak bizim işimiz 3 iş günü içinde yükleme yol ve yeni evinize eşyaların indirilmesi koşullarını size imkanlar dahilinde sunuyoruz şehirlerarası ev taşma şirketi olarak garantili ve güvenilir taşıma hizmeti sunuyoruz.